XIII. ročník soutěže “O divadelní korálek”

Výsledek obrázku pro divadloVe školní družině si děti vyzkoušely své herecké umění. V soutěži “O divadelní korálek” poměřily svůj talent s kamarády z jiných oddělení. Proběhl již XIII. ročník této soutěže.

Na zahájení nám pro povzbuzení a lepší motivaci zahráli herci ze Studia Bez Kliky pohádku Bleší cirkus.

Děti si v průběhu ledna nacvičily ve svém oddělení pohádku, zahrály ji svým kamarádům a pak už jen netrpělivě čekaly, kolik bodů v podobě divadelních korálků jim ostatní děti přidělí. Konkurence byla veliká. Hrálo se celkem sedm pohádek. Zde je jejich přehled : Tři jablíčka /Medvíďata/, O Budulínkovi a Dudlínkovi /Myšky/, Brémští muzikanti /Koťata/, O Koblížkovi /Slůňata/, Pohádka o nosáčovi /Smajlíci/, O králi, který měl rýmu /Žabky/, Kašpárek a žabka Kuňka /Klubíčko/.

Těsně o jeden bod zvítězila pohádka Brémští muzikanti v podání dětí z oddělení Koťat. Na druhém místě se umístila Slůňata s pohádkou O Koblížkovi a třetí místo obsadila Medvíďata s pohádkou Tři jablíčka. Všichni herci dostali diplom, sladkou odměnu a  rozdělili si dort

v podobě kašpárka.

Fotografie >>>

Share Button