OBLASTNÍ PŘEBOR V OBŘÍM SLALOMU

Výsledek obrázku pro lyžováníZ lyžařských závodů jsme přivezli 7 medailí.

Ve čtvrtek 22.2. 2018 se konal na Potštátě za větrného a mrazivého počasí oblastní přebor v obřím slalomu. Počasí bylo velmi podobné počasí na ZOH v Pyeongchangu, ale žáci si s těmito těžkými podmínkami poradili velmi dobře. Naši amatérští lyžaři dokázali konkurovat závodním lyžařům a přiblížili se tak výkonům Ester Ledecké. Nejvyrovnanější kategorie byla 6.-7.třída holky, kde o vítězce  rozhodovaly setiny sekundy. Z osmi kategorií, ve kterých jsme měli své zástupce, si 7 dětí přivezlo medaili.

1.-3.třída – 2.místo – Klárka Šuláková, Filip Nebeský

  1. místo – Martinka Konečná

4.-5.třída – 3.místo – Jakub Nezval

  1. místo- Ondra Trousil
  2. místo – Jakub Konečný

6.-7.třída – 2. místo- Adéla Částečková

  1. místo – Marek Šíbal
  2. místo – Karel Trousil

8.-9.třída – 2. místo – Julie Číhalová

  1. místo – Viktorie Křistková , Michal Částečka

Všem reprezentantům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších rychle a snadno prokličkovaných branek.

Výsledky budou viset na nástěnce v 1. patře.

Skol našemu lyžování!

 

Share Button