Zlato mezi základními školami

Ve středu 28.3.2018 se konal 1.ročník soutěže fyzické způsobilosti žáků základních a středních škol ,,Mám na to.“Související obrázek

Naši školu reprezentovalo tříčlenné družstvo ve složení : Vendula Kratochvílová, Emma Strnadová a Štěpán Haščák.

V soutěži museli prokázat znalosti v dopravní výchově, ukázat svoji fyzickou připravenost v člunkovém běhu, v testu stoj – leh a v počtu zvládnutých kliků bez přerušení. Poslední část této soutěže probíhala na atletickém stadionu, kde museli žáci zaběhnout co nejrychleji trať dlouhou 1000 m.

Ve všech částech soutěže bylo naše družstvo nejlepší a zaslouženě si odvezlo pohár pro vítěze základních škol. Celkově obsadilo 14.místo mezi středními školami a nechalo za sebou i některé střední školy.

Příští rok proběhne další ročník této soutěže, a tak kdo máte zájem reprezentovat školu, začněte trénovat už nyní.

Štěstí přeje připraveným.

Všem třem reprezentantům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy v této soutěži.

Share Button