Velký úspěch našich žáků v jazycích:

Výsledek obrázku pro cizí jazyk2. a 3. místo v celostátní soutěži ve francouzském a ruském jazyce.

Minulý týden jsme byli svědky předání cen v soutěži pořádané nakladatelstvím Fraus o nejoriginálnější obálku učebnice nazvanou – Moje obálka učebnice.

Soutěž sestávala ze dvou úkolů – navrhnout nové grafické pojetí učebnice, ze které se žáci učí druhý cizí jazyk a natočit doprovodné video, audio, či text v daném jazyce s vysvětlením, co obálka obsahuje a proč. V silné konkurenci jsme zabodovali hned dvakrát. A to:

2.místo v kategorii francouzský jazyk – Karolína Melichaříková 8.A a EliškaNevřelová 8.C

3.místo v kategorii ruský jazyk –Luboš Dohnal 9.A a Marek Orság 9.A

Zvláštní cena poroty pro nejoriginálnější video byla udělena týmu v kategorii francouzský jazyk – Adéla Částečková 6.B, Eduard Číhal 6.B, Julie Číhalová 8.A, Michal Částečka 8.B.

Všem žákům, kteří se zúčastnili děkujeme a vítězům G R A T U L U J E M E!