Prvňáčci si užili dětský den s Večerníčkem

V pátek 1.6. se děti z prvních ročníků vypravily do parku, kde je přivítal pohádkový Večerníček. Ten společně se svými pomocníky, které představovaly dívky z devátých ročníků, připravil pro děti 10 pohádkových disciplín. Prvňáčci využili své znalosti ze školy, neboť zde četli i počítali. Poznávali známé pohádky,s Cipískem házeli šišky na cíl, s Vílou Amálkou poznávali zvířátka, Červené Karkulce spočítali poztrácené knoflíky, se Sněhurkou a trpaslíky, skládali puzzle a namotávali malé trpaslíky, s princem od Šípkové Růženky projížděli trasu ze šípkových růží, s Mankou poznávali květiny a zahráli si pohádkový kroket. Závěrem dopoledne bylo hledání pokladu. Celé dopoledne bylo velice příjemné a všichni jsme si jej velice užili!!