Okresní kolo v přespolním běhu

V úterý 2.10. 2018 za opět velmi deštivého počasí proběhlo okresní kolo v přespolním běhu ve Všechovicích.
Běželo se v lese a po polních cestách a tratě byly dlouhé podle kategorií od 2000m do 2700m.
Naši školu reprezentovalo 5 družstev.
Ml. žačky – Adéla Částečková, Karolína Pospíšilová, Kamila Posoldová, Daniela Krejčí, Monika Pilíšková, Marie Kročová, Eva Lesáková, Anna Šváchová, Markéta Jašíková a Noemi Lukášová
Ml. žáci – Eduard Číhal, Jan Koňařík, Anthony Kocman,Vojtěch Pilíšek, Josef Šimera
St. žačky – Zuzana Sargánková,Klára Oblouková, Adéla Javůrková, Vanda Plesníková, Radka Schubertová a Veronika Maňásková
St.žáci – Petr Oblouk, Jakub Hriník, Martin Jakubíček, Tomáš Cubo, Tomáš Pobořil a Lubomír Kratochvíl
Všechna družstva si vedla výborně a opět potvrdila, že patříme k nejlepším v okrese.
Už mladší žačky, které neměly žádné zkušenosti s přespolním během, ukázaly naši kvalitu a v konečném součtu bodů obsadily 2. a 4. místo. Po nich vyráželi na trať mladší žáci a vedli si výborně. Celkovým součtem byli nejlepší a zajistili si postup do krajského kola, které se koná ve čtvrtek 11.10.2018 v Jeseníku.
Jako třetí vybíhala kategorie starších žákyň, které loni obsadily 1. místo v kraji. Tentokrát v úplně obměněné sestavě obsadily holky krásné 2.místo a jen o 4 body zaostaly za vítězkami. Jako poslední vybíhala na nejdelší trať kategorie starších žáků a naši žáci obsadili nakonec 4. místo.
Všem blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.
Výsledky jsou vyvěšeny na nástěnce v 1. patře.