Okrskové kole v minifotbale

V úterý 3.10.2018 se naši chlapci z 8. a 9. tříd (kategorie IV.) zúčastnili okrskového kola v minifotbale, které proběhlo na stadionu SK Hranice.
Hrálo se na dvě skupiny, kdy skupinu „A“ tvořily tyto ZŠ: Všechovice, Hranická- Lipník n. B., Struhlovsko a Osecká- Lipník n.B.. Skupina „B“ se pak skládala ze ŽŠ: Šromotovo, 1. Máje a Drahotuše.

V prvním zápase jsme změřili  „síly“ se ZŠ Šromotovo, kde si naši připsali první výhru, a to výsledkem 2:0. V zápasu druhém nás čekali soupeři ze ZŠ Drahotuše, kdy si kluci potvrdili hráčskou formu a zvítězili 8:0, čímž vyhráli svoji skupinu. Jejich poslední finálový zápas se sehrál se ZŠ Oseckou z Lipníka nad Bečvou. Ani tento soupeř nakonec naše kluky neohrozil a vítězství potvrdili třemi vstřelenými brankami.

Tímto výsledkem si zajistili další postup do okresního kola, které se bude konat příští čtvrtek na hřišti TJ Spartak v Přerově.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů při dalších utkáních.

Školu reprezentovali tito žáci:

Cubo Tomáš, Hriník Jakub, Jakubíček Martin, Vyorálek Filip, Pobořil Tomáš, Stryk Robin, Vymětalík Filip, Martinec Michal, Zdražil Lukáš, Kratochvíl Lubomír, Čížek Roman.