Zlato mezi základními školami

V úterý 9.10.2018 se konal 2.ročník soutěže fyzické způsobilosti žáků základních a středních škol ,,Mám na to.“
Naši školu reprezentovalo tříčlenné družstvo ve složení : Klára Oblouková,Tomáš Pobořil a Marek Balabán.
V soutěži museli prokázat znalosti v dopravní výchově, ukázat svoji fyzickou připravenost v člunkovém běhu, v testu stoj – leh a v počtu zvládnutých kliků bez přerušení. Poslední část této soutěže probíhala na atletickém stadionu, kde museli žáci zaběhnout co nejrychleji trať dlouhou 1000 m.
Ve všech částech soutěže bylo naše družstvo nejlepší a zaslouženě si odvezlo pohár pro vítěze základních škol. Celkově obsadilo 10.místo a nechalo za sebou i některé střední školy.
Všem třem reprezentantům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy v této soutěži.