První listopadové dny patřily florbalu

Od pondělí 12.11.2018 do středy 14.11.2018 se odehrála na Naparii a ZŠ Struhlovsko okrsková kola ve florbale všech kategorií.
Starší žáci odehráli své zápasy v pondělí. Ve skupině hráli výborně. I když neprohráli ani jeden zápas, na postup to nestačilo. O postupu do krajského kola rozhodlo až kritérium vstřelených branek, ve kterém byla lepší ZŠ Struhlovsko.
Mladší žáci hráli v úterý a bez problémů vyhráli svoji skupinu a postupují do okresního kola.
Ve středu sehrály vzájemné zápasy mladší a starší žákyně. Mladší žákyně s velkým přehledem všechny zápasy vyhrály a zaslouženě postoupily do okresního kola. Starší žákyně po napínavé a těsné porážce se ZŠ Šromotovo a vítězstvím nad ZŠ Hustopeče postupují z 2.místa také do okresního kola.
Naše škola opět potvrdila výbornou florbalovou úroveň. V okresním kole budeme mít zastoupení ve třech kategoriích a věřím, že postoupíme i do krajského kola.
Všem hráčkám a hráčům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Share Button