Podzimní florbalový turnaj

V sobotu 17. 11. 2018 se již několikátým rokem konalo v tělocvičně hranického gymnázia tradiční florbalové klání, které pořádá DDM Hranice. Celkem dorazilo osm týmů, mezi které patřila i naše škola. Ve skupině „A“ jsme odehráli tři zápasy proti SVČ Včelín, DDM Hranice a Gymplu z Hranic. Z této skupiny jsme se umístili na průběžném druhém místě, kdy nás porazili pouze „gympláci“. Další soupeř byl pro nás vítěz z „B“ skupiny – a to v podobě borců ze ZŠ Struhlovsko, kteří opět ukázali, jak silný tým v letošním roce mají. Medailové příčky byly ale stále na dosah… a taky že jó! Naši si v posledním zápase s DDM z Olomouce připsali výhru a tímto se celkově umístili na krásném 3. místě!

Složení týmů: David Kuchař, Noel Vaughn, Ondřej Millian, Matěj Rada, Lubomír Kratochvíl a Šimon Kubeša.

Share Button