Okresní kolo ve florbale

Absolutní výhru a tím i postup z kola okrskového si zajistil náš tým florbalistů v kategorii ml. žáků. Toto okresní kolo se odehrálo v pondělí 19.11. v nové SH v Lipníku n. B.. V nabité konkurenci 5 týmů si naši kluci vedli výborně. Předvedli opravdu kvalitní florbalovou podívanou a výkony všech týmů byly velice vyrovnané. Bohužel se nehrálo na počet střel ani na počet šancí, které jsme v každém zápase předvedli.

Výsledky turnaje: ZŠ 1. Máje X ZŠ Osecká, Lipník (4:1)

ZŠ 1. Máje X ZŠ Želatovská, Přerov (2:3)

ZŠ 1. Máje X ZŠ Předmostí (0:0)

ZŠ 1. Máje X ZŠ U Tenisu, Přerov (2:3)

Tímto výsledkem jsme se umístili na 4. místě. Ačkoliv je to nepopulární „brambora“, opravdu bych chtěla kluky pochválit za krásné sportovní výkony!

Do Krajského kola jede náš okres reprezentovat ZŠ Předmostí.

Share Button