Oblastní přebor škol v obřím slalomu 2019

Ve čtvrtek 7. 2. 2019 se naše škola zúčastnila oblastního přeboru škol v obřím slalomu, který proběhl v nedalekém Ski areálu na Potštátě. Naši školu dojelo reprezentovat na místní „ledovec“ přes třicet dětí a to od 1.- 9. třídy. Natřískaná startovní listina všem závodníkům i divákům naznačila, že boj o medailové umístění bude velkolepý. Naši měli možnost poměřit síly s opravdovými profíky v závodních kombinézách z lyžařských oddílu: z Brna, Oder, Vrbna pod Pradědem, Kroměříže a Olomouce… Každý závodník absolvoval dvě jízdy, kdy se do hodnocení započítával pouze ten lepší čas. Konkurence se naši žáci nezalekli a celkem jsme si z Potštátu dovezli 6 medailí.

Gratulace a ceny si odvezli:

1. místo Barbora Šuláková

1. místo Indrák Tadeáš

2. místo Albert Škrobánek

3. místo Boráň Jaroslav

2. místo Částečková Adéla

3. místo Číhalová Jůlie

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a s nadšením se těšíme na příští ročník.

Share Button