Ars Poetica – Puškinův památník

Výsledek obrázku pro puÅ¡kinův památníkVe čtvrtek 4. dubna se skupina žáků ze 7. tříd zúčastnila soutěže v ruském jazyce Puškinův památník v Mohelnici. Sestava složená ze sedmi statečných, Zuzany Navrátilové, Tomáše Léva, Heleny Adámkové, Mirky Číhalové, Zuzany Hradilové, Nicolase Ficnara a Josefa Strnadla, vystoupila s nacvičenou divadelní scénkou – O dědečkovi, který neuměl vyprávět pohádky. Všichni herci překonali počáteční trému a podali vynikající výkon, který byl také náležitě oceněn. Ze všech kolektivů základních škol bylo naše představení porotci vyhodnoceno jako nejlepší. I když jsme nepostoupili do celostátního kola, předvedli jsme to nejlepší, co bylo v našich silách a získali jsme spoustu nových zkušeností. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další spolupráci.

Share Button