Okresní kolo ve fotbale- McDonald‘ s cup

Po postupu z okrskového kola se naši mladší žáci zúčastnili (2.-3. tříd) v úterý 7.5.2019 okresního kola ve fotbale- McDonald‘ s cup, který proběhl na fotbalovém stadionu KMK Zubr v Předmostí. Naši chlapci dokázali maximálně využít své hráčské schopnosti, které většina z nich získává zejména pravidelnými tréninky v domácím klubu SK Hranice. Kluci odehráli celkem čtyři zápasy, ze kterých vždy odcházeli jako vítězové (přehled výsledků v galerii). Znamenalo to tedy i absolutní vítězství v turnaji a další postup do krajského kola.
Krajské finále proběhne již příští středu 15.5.2019 na Andrově stadionu v Olomouci.
Všem žákům gratulujeme k vynikajícímu výsledku a přejeme jim hodně úspěchů v krajském finále!