Májový víceboj

Výsledek obrázku pro run jump throwZa krásného a slunečného počasí proběhla 3.6. 2019 na hřišti ZŠ 1.máje atletická soutěž škol pod názvem “ Májový víceboj “.
Pozvání přijaly tyto školy: ZŠ Šromotovo, Struhlovsko, Drahotuše a Všechovice. Soutěžilo se ve třech atletických disciplínách: běh na 60m, skok daleký a hod míčkem nebo vrh koulí. Děti byly rozděleny do čtyř kategorií: mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně.
Celkové prvenství mezi školami obhájila ZŠ 1.máje těsně před ZŠ Šromotovo.
V jednotlivých kategoriích si vítězství rozdělily také tyto dvě školy. ZŠ 1.máje vyhrála kategorie mladších žáků a starších žákyň a ZŠ Šromotovo vyhrála kategorie mladších žákyň a starších žáků.
Všem školám děkujeme za účast a příjemně strávené dopoledne a závodníkům za předvedené výkony.
Výsledky jsou vyvěšeny v I.patře.