Zlatá vařečka

Výsledek obrázku pro zlatá vařečkaV pondělí 10. června se konal v kuchyňce naší školy 4. ročník kuchařské soutěže rodinných týmů „Zlatá vařečka“ na téma „Recept naší rodiny“. Celkem šest rodinných týmů (dítě a dospělý) okouzlilo porotu svými specialitami. Všechny dobroty byly lákavé už od pohledu a jak chutnaly! Hodnotící porotkyně to opravdu neměly lehké, ale když daly hlavy dohromady, vybraly vítěze. A jak to dopadlo?
1. místo Míša s maminkou “Vietnamské nudle se zeleninou, krevetami a kuřecím masem“,
2. místo Adam s tatínkem “Italské risoto s mořskými plody, sušenými rajčaty a parmezánem”,
3. místo Alex s tetou “Banánové muffiny”.

Děkuji všem zúčastněným za jejich kuchařské nadšení, radost z vaření, zkrátka za příjemně strávené odpoledne. Zároveň bych také chtěla poděkovat městu Hranice za poskytnutí grantu na tuto akci.

Fotogalerie: zde

Lucie Buranská

Share Button