S batůžkem po Česku

Soutěž S batůžkem po Česku je za námi… dnešním dnem jsme završili putování po naší vlasti. Máme velkou radost z velkého počtu zapojených dětí.
Ve 2. ročníku se uskutečnila výtvarná soutěž na téma Hranická památka. Žáci 3. ročníku plnili úkoly v rámci hodin prvouky a upevňovali si tak učivo o Hranicích. Děti 4. a 5. tříd se mohly zapojit do klasické vědomostní soutěže, která měla dvě kola domácí a třetí školní. Nechyběla ani cestovatelská soutěž určená pro kohokoliv z 1. stupně a soutěž pro rodiče. Maminky nás ohromovaly svými rýmy a vtipem. Bravo!!!
Absolutní vítězové vyrazili v pondělí 10.6. do ZOO Olomouc, kde nás čekal den plný zážitků a překvapení. Nakoukněte na fotky na naše facebookové stránky.
Milé děti, děkujeme a těšíme se na další ročník!

Andrea Lukášová a Vilma Saktorová

Share Button