Vánoční hvězda

Letos posedmé jsme se zapojili do charitativního prodeje vánočních hvězd, takže si u nás ve škole mohli tuto červenou krásku zakoupit společně se svými nejbližšími všichni žáci i učitelé . Výtěžek z prodeje poputuje na konto občanského sdružení Šance, což je organizace působící při dětském hemato-onkologickém oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci. Zájem byl jako vždy obrovský, takže jsme s velikým potěšením objednali a následně prodali 545 kusů rostlinek. Cena za jednu vánoční hvězdu je 100 korun, takže jednoduchými počty dojdeme k neuvěřitelné částce 54500 korun. Věříme, že všem, kteří si hvězdu zakoupili, přinesla květina do domovů radost a dotvořila krásnou a pohodovou vánoční atmosféru. Všem Vám za koupi ze srdce děkujeme.

Jana Zichová, ZŠ 1. máje