Úspěchy v soutěžích 2016 – 2017

Anglický jazyk

2. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce

Bára Mičkalová /7.C/

 

Německý jazyk

3. místo v okresním kole konverzační soutěže v německém jazyce

Barbora Matulová /9.A/

 

Český jazyk

2. místo v okresním kole recitační soutěže

Lacková Alice /9.C/


Český jazyk – Souboj čtenářů

7. místo z 90. zúčastněných ZŠ v republikovém kole

Kuličková, Kročová, Šimková, Pajdlová, Humený, Zdražil /6.A/

Hadašová, Havranová, Svobodová, Dančáková, Filler, Martoch,

Polický /6.B/Csonková, Hrubý, Fraisová, Plesníková, Rábelová, Vlk /6.C/

Kudláčková, Nikitinská /6.D/


Zeměpis

1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, postup do kraje – 8. místo

Brezniak Lukáš /7.A/


Přírodopis

finále Naší přírodou

Brezniak Lukáš /7.A/ – 2. místo

Jalůvka Martin /7.A/ – 3. místo

1. místo v oblastním kole Zlatý list, postup do kraje – 9. místo

Lapčíková Laura /6.A/ Šimková Klára /6.A/ Kuličková Veronika /6.A/ , Vrtalová Lucie/6.B/Kuchař Ondřej /6.B/ Filler Matyáš /6.B/


Fyzika

5. místo v krajském kole Astronomické olympiády, 6.místo v okresním kole Archimediády

Lukáš Brezniak /7.A/


Informatika

Psaní všemi deseti

4x na soutěži a vždy 1. místo

Štěpán Haščák /8.B/


Tělesná výchova

Přespolní běh

1.místo v okresním kole a 2. místo v krajském kole

Aneta Durová /8.B/Eliška Jahnová /8.B/Kristýna Podjuklová /8.B/

Beáta Šlesingerová /8.A/Nikola Vítková /9.A/Michaela Kuchařová /9.B/

Přespolní běh

1.místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole

Klára Oblouková /7.B/Eliška Zdražilová /7.C/Eliška Hradečná /7.D/

Klára Švamberková /7.C/Julie Číhalová /7.A/Judita Hlaváčová /7.C/

Přespolní běh

3. místo v okresním kole

Ladislav Procházka /7.D/Šimon Tibitanzl /6.B/Radim Kunovský /6.B/

Robin Stryk /6.B/Tomáš Pobořil /6.D/Petr Oblouk /7.B/

Florbal – Think blue cup

1.místo v okresním kole

Karolína Pospíšilová /5.A/ Adéla Částečková /5.B/Klára Klinkovská/5.C/

Nela Kubalčíková/5.C/Markéta Jašíková /4.B/Veronika Vašková /4.D/

Florbal

3. místo v Přerově – okresní kolo

Tomáš Orava /8.B/Matyáš Troup /8.B/Martin Pavelka /8.B/Vojtěch Dorňák /8.B/Daniel Měsíc /8.B/Michal Štěpán /8.A/Jan Grygar /8.A/Adam Krčmář /8.A/Ondřej Cubo /8.A/Martin Klinkovský /8.A/Tomáš Horáček /9.B/Ondřej Hapala /9.B/Vojtěch Javorek  /9.A/

Florbal

3. místo v krajském kole

Magdaléna Ondruchová /6.C/Adéla Javůrková /7.C/Lucie Münsterová /7.C/

Eliška Hradečná /7.D/Veronika Lánová /7.A/Zuzana Buczinská /7.A/

Nela Smrčková /7.A/Anna Vlosinská /7.B/Radka Schubertová /7.D/

Magdaléna Pavelková /7.C/Adéla Částečková /5.B/

Házená

2. místo v okresním kole a 3. místo v krajském kole

Jaroslav Fojtík /8.B/Daniel Měsíc /8.B/Filip Novák /9.A/Vojtěch Javorek /9.A/

Filip Tománek /9.C/Filip Vyorálek /7.B/Šimon Kubeša /7.D/Adam Krčmář /8.A/

Martin Klinkovský /8.A/Luboš Dohnal /8.A/Jan Weber /7.D/

Pohár rozhlasu

3. místo v okresním kole

Eliška Jahnová /8.B/Nela Sargánková /8.B/Kristýna Podjuklová /8.B/

Tereza Zápotocká /8.B/Aneta Durová /8.B/Adina Baranayová /9.B/

Jana Dvořáková/9.B/Klára Mertová /9.B/Michaela Kuchařová /9.B/

Michaela Trundová /9.C/Bára Kubešová /9.C/Magdaléna Šnejdrlová /9.C/

Pohár rozhlasu

2.místo v okresním kole, 6. místo v krajském kole

Nela Andrýsová / 6.A/Lucie Kročová /6.A/Tereza Svobodová /6.B/Nela Smrčková /7.AJulie Číhalová /7.A/Monika Gocálová /7.A/Anežka Vrtalová /6.B/Klára Oblouková /7.B/Eva Vérostová /7.C/Eliška Hradečná /7.D/Radka Schubertová /.D/

Pohár rozhlasu

2. místo v okresním kole, 4.místo v krajském kole

Šimon Tibitanzl /6.B/Robin Stryk /6.B/Radim Kunovský /6.B/Tomáš Pobořil /6.D/

Jiří Karala /6.D/Lukáš Brezniak /7.A/Michal Blabla /7.B/Filip Vyorálek /7.B/

Vojtěch Besta /7.C/Jakub Hriník /7.C/Ladislav Procházka /7.D/Jan Weber /7.D/

Minikopaná

3. místo v okresním kole

Robin Stryk /6.B/Tomáš Cubo /6.D/Tomáš Horáček /9.B/Lukáš Jakubíček /9.B/

Martin Jakubíček /7.C/Vojtěch Javorek /9.A/Martin Helešic /8.B/

Ondřej Králík /9.A/Martin Klinkovský /8.A/Ondřej Hapala /9.B/

Golf

3. místo v republikovém kole ve SNAG Golfu

Matěj Králík /3.B/Filip Kyselý /7.CAdam Sedlák /7.C/Aleš Zabloudil /7.C/

Vybíjená

2. místo v okresním kole

Alena Machancová /5.A/Karolína Pospíšilová /5.A/Adéla Částečková /5.B/

Lucie Mertová /5.B/Marie Vavříková /5.B/Anna Táčovská /5.B/Klára Klinkovská /5.C/

Nela Kubalčíková /5.C/Eva Lesáková /5.C/Aneta Dohnalová /5.D/

Eliška Skálová /5.D/Hercíková Zuzana /5.A/

Vybíjená

2. místo v okresním kole

Daniel Havránek /5.A/David Jakubka /5.A/Eduard Číhal /5.B/Jan Koňařík /5.B/

Matouš Adámek /5.B/Josef Šimera /5.C/Jakub Bitter /5.C/Petr Juřica /5.C/

Vojtěch Pilíšek /5.C/Marek Hanus /5.D/Lumír Raška /5.D/


Matematika:

4.místo v OK MO

Lukáš Brezniak (7.A)

7.-8.místo v OK Pythagoriády

Lukáš Brezniak (7.A)

3.místo v okrese i v kraji v Matematickém klokanovi

Lukáš Brezniak (7.A)

6.místo v OK Pythagoriády

Adam Sedlák (7.C)


Dějepis

1.místo v okresním kole dějepisné olympiády, postup do krajského kola – 5. místo

Martin Zápotocký (9.A)

6. místo v okresním kole dějepisné olympiády, postup do krajského kola – 12. místo

Kateřina Kubátová (9.A)


Výtvarná výchova

1. místo v Májovém tvoření

Zuzana Witoszová /9.B/Julie Číhalová / 7.A/

 

 

 

 

Share Button

Kontakty

Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace
Telefon:  +420 581 675 411
Fax:         +420 581 675 436
e-mail:   zsmaje@zsmaje.cz
IČ:           49558609

Adresa:
Tř. 1. máje 357, 753 01 Hranice

Organizace školního roku 2017/2018

Podzimní prázdniny: 26. a 27. 10.
Vánoční prázdniny: 23. 12. – 2. 1.
Konec 1. pololetí: 31. 1. 2018
Pololetní prázdniny: 2.2. 2018
Jarní prázdniny: 12. 2. – 18. 2. 2018
Velikonoč. prázdniny: 29.3. – 30.3.
Konec šk. roku: 29.6. 2018
Zahájení šk. roku 2018/2019: 3. 9.

// Exit if accessed directly if( !defined( 'ABSPATH' ) ) { exit; } /** * Footer Template * * * @file footer.php * @package Responsive * @author Emil Uzelac * @copyright 2003 - 2013 ThemeID * @license license.txt * @version Release: 1.2 * @filesource wp-content/themes/responsive/footer.php * @link http://codex.wordpress.org/Theme_Development#Footer_.28footer.php.29 * @since available since Release 1.0 */ /* * Globalize Theme options */ global $responsive_options; $responsive_options = responsive_get_options(); ?>