Úspěchy v soutěžích 2017 – 2018

Fyzika

8.místo v krajském kole Astronomické olympiády – Adam Horák, 6.A

Přírodopis

1.místo ve finále Naší přírodou – okresní kolo – Matyáš Filler 7.B

2.místo ve finále Naší přírodou – okresní kolo – Vrtalová Lucie 7.B

6.místo v soutěži Zlatý List – krajské kolo – Adam Horák 6.A, Tomáš Lév 6.A, Kristián Kudláček 6.A, Lucie Mertová 6.B, Adéla Částečková 6.B, Markéta Staňková 6.D

Zeměpis

5.místo v okresním kole Zeměpisné olympiády – Tomáš Lév 6.A

7.místo v okresním kole Zeměpisné olympiády – Lubomír Raška 6.D

Anglický jazyk

8.místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce – František Škrobánek /7.B/

2.místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce – Alena Babušíková /9.A/

2.místo v krajském kole konverzační soutěže v anglickém jazyce – Alena Babušíková /9.A/

Německý jazyk

1.místo v okresním kole konverzační soutěže v německém jazyce – Eliška Zdražilová /8. C/

6.místo v krajském kole konverzační soutěže v německém jazyce – Eliška Zdražilová /8. C/

Francouzský jazyk

2.místo celostátní soutěže Navrhni svoji obálku (Fraus) – Eliška Nevřelová 8.C, Karolína Melichaříková 8.A

Ruský jazyk

3.místo celostátní soutěže Navrhni svoji obálku (Fraus) – Marek Orság 9.A, Luboš Dohnal 9.A

Tělesná výchova

Přespolní běh

1.místo v krajském kole v přespolním běhu Podjuklová Kristýna /9.B/, Šlesingerová Beáta /9.A/, Oblouková Klára /8.B/, Durová Aneta/9.B/, Sargánková Nela /9.B/, Číhalová Julie /8.A/

1.místo v krajském kole v přespolním běhu – Baar Jan/7.C/, Kratochvíl Lubomír/7.A/, Číhal Eduard/6.B/, Pobořil Tomáš/7.D/, Koňařík Jan/6.B/

Florbal

1.místo v okresním kole, 1.místo v krajském kole a 2. místo v kvalifikaci na republiku – Hercíková Zuzana/6.A/, Pospíšilová Karolína /6.A/Částečková Adéla /6.B/, Kubalčíková Nela /6.C/, Klinkovská Klára/6.C/, Pilíšková Monika/6.C/,Kozáková Monika/6.D/, Posoldová Kamila/6.D/, Skálová Eliška/6.D/,Richterová Linda/7.B/, Ondruchová Magdaléna/7.C/, Janků Iveta/6.D/

 

 

1.místo v okresním kole a 3. místo v krajském kole –Bitter Jakub/6.C/, Juřica Petr/6.C/, Pilíšek Vojtěch/6.C/, Hanus Marek/6.D/, Kratochvíl Lubomír/7.A/, Číhal Šimon/7.B/, Kunovský Radim/7.B/, Stryk Robin/7.B/,Baar Jan/7.C/, Cubo Tomáš/7.D/,Grohmann Adam/7.D/

Atletický čtyřboj

1.místo v okresním kole, 8. místo v krajském kole – Číhalová Julie/8.A/, Hradečná Eliška/8.C/, Schubertová Radka/8.C/,Durová Aneta/9.B/, Kočnarová Lucie/9.B/, Zápotocká Tereza/9.B/

Atletika – Pohár rozhlasu

1.místo v okresním kole a 3. místo v krajském kole – Adámek Matouš/6.B/, Číhal Eduard/6.B/, Kitzberger Josef/6.B/, Pilíšek Vojtěch/6.C/, Bitter Jakub/6.C/, Kocman Anthony/6.D/, Humený Patrik/7.A/, Zdražil Lukáš/7.A/, Kunovský Radim/7.B/, Trousil Karel/7.C/, Tomala Vojtěch/7.D/

1.místo v okresním kole a 4.místo v krajském kole – Číhalová Julie/8.A/, Křistková Viktorie/8.A/, Oblouková Klára/8.B/, Vráželová Eliška/8.B/, Hradečná Eliška/8.C/, Schubertová Radka/8.C/, Šlesingerová Beáta/9.A/, Durová Aneta/9.B/, Podjuklová Kristýna /9.B/, Sargánková Nela/9.B/

2.místo v okresním kole a 5. místo v krajském kole – Pospíšilová Karolína/6.A/, Částečková Adéla/6.B/, Mertová Lucie/6.B/, Klinkovská Klára/6.C/, Kubalčíková Nela/6.C/, Kročová Lucie/7.A/, Andrýsová Nela/7.A/, Ondruchová Magdaléna/7.C/, Plesníková Vanda/7.C/

Golf

1.místo v celostátní kvalifikaci a postup do republikového finále čtyřčlenných družstev ČFG/SNAG

Zabloudil Aleš/8.B/, Kyselý Filip /8.B/

 

 

 

 

Share Button