5. třídy

Lyžařský kurz 5. tříd (8. 2. – 9. 2. 2018)

Sraz: vždy 7:15 hod. před budovou I. stupně ZŠ

Odjezd: 7:30 hod.

Návrat: cca 15:30 ke škole , děti vás můžou informovat mobilem ( o přesném čase příjezdu) cestou z autobusu.

Vedoucí kurzu: Mgr. Markéta Částečková, marketa.casteckova@zsmaje.cz, mobil: 723000475

Instruktoři:, Mgr. Lukáš Rejzek, Mgr. Lucie Číhalová, Mgr. Jana Zichová, Mgr. Andrea Lukášová, Mgr. Eliška Elsnicová

Zdravotník: Mgr. Vilma Saktorová

Výzbroj a výstroj: carvingové lyže s nabroušenými hranami a bezpečnostním vázáním, snowboard, hole přiměřené délky, sjezdové nebo snowboardové boty, lyžařské brýle, oteplovačky, zimní bunda, čepice, rukavice 2x, teplé ponožky, opalovací krém,lyžařská přilba, kartičku pojištěnce( i ofocenou),snowboardisté navíc chránič páteře a zápěstí . Lyže a hole budou uloženy v obalech na lyže nebo pevně svázané. Ostatní věci v batohu (ne igelitové tašky).Komu bývá špatně v autobuse, tak ať má u sebe kinedryl a igelitový sáček .

Bez přilby a chráničů se nebudou děti účastnit výuky!!!!

Na místě je zajištěno občerstvení – polévka a pečivo. Je nutné mít vlastní batoh se svačinou a pitím (teplým čajem), případně kapesné na nákup občerstvení. Lyžařskou a snowboardovou výstroj je možné zapůjčit např. v Hranicích- www.skicentrumhranice.cz nebo v Odrách- www.skicentrum.com.

Zákonný zástupce potvrdí na dodaném formuláři, že syn/dcera bude mít řádně zkontrolované a seřízené bezpečnostní vázání.

Lyže a snowboardy budou uschovány do dalšího dne v lyžárně na Mezivodí . Lyžařské boty a přilby si děti budou nosit domů na vysušení. Vzhledem k proměnlivým sněhovým podmínkám budou informace aktuálně podávány dětem, sledujte prosím web školy: www.zsmaje.cz  a žákovské knížky online

 


 

Informace k úhradě

Cena lyžařského zájezdu činí 1.800,- Kč (doprava, vleky, lyžárna, slalom, snowtubing a bobová dráha, strava – hlavní jídlo bez polévky)!

Plná částka musí být uhrazena do 18.12.2017 na bankovní účet školy (č.ú. 14930831/0100). V případě neuhrazení částky ve výše uvedeném termínu ztrácí dítě nárok na účast na kurzu a přepouští místo náhradníkovi dle pořadí. Jako variabilní symbol uveďte (v.s.: 555) a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte + třídu.

V případě neúčasti na lyžařském kurzu prosím ihned kontaktujte vedoucího kurzu. Ten rovněž zodpoví vaše případné otázky a podá další informace – e-mail: marketa.casteckova@zsmaje.cz, telefon : 723000475

 

Mgr. Částečková Markéta

vedoucí kurzu

 


Prohlášení k odevzdání při odjezdu.

Share Button