Náramky Garmin ve škole, díl III.

Máme za sebou již třetí týden projektu. V tuto chvíli již žáci ve svých profilech vidí nejen své počty kroků, ale i počty kroků svých spolužáků ve třídě. Pro větší motivaci mají přehled o průměrném počtu kroků na žáka i ve všech třídách zapojených do projektu. To je celkem 18 tříd. A aby toho nebylo málo, průměrné počty kroků na žáka se porovnávají i mezi školami.

Teď k výsledkům minulého (2.) týdne. Školním vítězem se stal Tomáš Chalánek z třídy 7.B se 105 077 kroky. Druhá v absolutním pořadí byla se 101 903 kroky Klárka Koryčanková (7.D). Bronzovou příčku obsadil ze třídy 6.D Filip Raška s celkem 98 713 kroky.

Při porovnání škol to byl dlouho velký boj o první místo. To ale nakonec patří ZŠ Vsetín, kde každý žák v průměru nachodil 52 783 kroků. Za naši školu to bylo 51 819 kroků a v Poděbradech 44 750 kroků.

Více ze statistik a průběžných výsledcích můžete vidět v obrázku níže.

Co nás těší, je zájem dalších žáků z naší školy o zapojení se do projektu. Každý žák zapojený do projektu má na několik měsíců bezplatně zapůjčený fitness náramek Garmin.
Tak co další týden? Kdo vyhraje?

Share Button