Náramky Garmin ve škole, 4. týden

Další období „našeho krokování“ za námi, tentokrát přináším statistiky/ohlédnutí za čtvrtým týdnem.
Nelze nevyzdvihnout našeho školního rekordmana, kterým se i v tomto týdnu stal: Tomáš Chalánek, z třídy 7.B. Ten dokázal svůj – školní dosavadní rekord ještě navýšit a celkem nachodil 106 125 kroků/týden. Druhým nejlepším se v absolutním pořadí stal žák 6.A Jaroslav Navrátil se 101 651 kroky. Třetí příčku obsadila s krásným výsledkem: 95 677 kroků, Klárka Šuláková za třídu 6.D.

Žebříček škol, v tomto týdnu opět ovládli suverénním výsledkem žáci ze ZŠ Vsetín s průměrem 70 909 kroků na žáka. Naše škola bere s průměrnou hodnotou 56 805 kroků 2. místo. Místo 3. patří ZŠ Poděbrady (48 863 kroků/žák).

Pro přehlednost a porovnání dosavadních výsledků přikládáme aktualizovanou tabulku (viz níže).

Další příležitost zvítězit, nebo aspoň udělat spolužákům vítězství těžší JE TADY.

Děkujeme všem aktivním žákům a děkujeme i všem rodičům, za iniciované výlety- pak jsou ty čísla v Garminu o to vyšší a vzácnější!

… těšíme se na výsledky tohoto týdne J

Share Button