Krokoměry – V. díl

Sledování počtu kroků u žáků se přehoupnulo do dalšího týdne. Jaký byl ten uplynulý? V soutěži škol opět vyhrála ZŠ Vsetín s 66 411 kroky. Druhé místo opět obsadila NAŠE škola s 55 116 kroky, což je už jen nepatrný náskok na školu na třetím místě tj. ZŠ Poděbrady s 53 915 kroky.

V naší škole nejvíce nachodili již tradiční žáci, ovšem i tento týden došlo k navýšení dosavadního rekordu! Absolutně nejlepší výkon podala s neuvěřitelným počtem 150 588 kroků Adéla Rumianová (6.B). Na druhém místě se umístil- velmi známý Tomáš Chalánek ze 7.B (135 158) a třetí Klára Šuláková z 6.D (115 980). Za zmínku stojí říct, že bramborovou pozici obsadila Adéla Lukášová ze 7.D s krásným výkonem 110 286.

V meziškolní soutěži byla nejaktivnější naše 7.D (71 730). Druhé  místo získala naše 7.B (71 450) a třetí místo bere třída 6.D (66 230). Více ze statistik prozradí opět naše tabulka.

Tento díl si dovolím obohatit o video, kde můžete vidět naše žáky, kteří se podobného projektu zúčastnili v minulém roce:

V tuto chvíli bude zajímavé sledovat, jak se změní počty kroků s nástupem žáků do školy. Změní se tím nějak zásadně pořadí žáků?

A závěrem jedna veliká NOVINKA! Společnost GARMIN se rozhodl podpořit mladé aktivní jedince a zaslal nám celkem 17 hodinek pro ty nejlepší z vás, tj. z každé třídy tyto hodinky obdrží ta nejlepší holka a kluk. To je fér, né?

Projekt je realizován z grantu TAČR, číslo TL02000033

Share Button