Přihlašování obědů v lednu

„Vážení rodiče,
přihlašování obědů v lednu bude probíhat tak jako doposud:

  • INKASO – žáci platící stravné inkasem z účtu budou mít automaticky přihlášené obědy na každý den, kdy se mají účastnit presenční výuky ve škole. Nezapomínejte dětem obědy odhlásit, pokud jsou nemocné nebo nejdou na oběd.
  • HOTOVOST – žáci si musí obědy nahlásit (telefon, internet, box, osobně v kanceláři), i když mají na kontě dostatek peněz.

Žáci na distanční výuce mají nárok na dotovanou stravu, ale musí si ji nahlásit bez ohledu na způsob platby. Je možný výdej pouze balené stravy (jídlonosič, krabička s doplatkem 10 Kč).

Zatím ještě nevíme, jaká opatření budou v lednu platit, ale v souladu se školou budeme podle těchto zásad operativně objednávky obědů upravovat. Pokud by došlo znovu k uzavření škol, budou mít všechny děti obědy odhlášené.

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce 2021.

Školní jídelna Hranice“

Share Button