Krokoměry – VIII. díl

Výsledky osmého týdne projektu
Předposlední soutěžní týden se zapůjčenými krokoměry Garmin sliboval napínavou bitvu v jednotlivých třídách i mezi školami. Blížící se konec sledované soutěže v kombinaci se slíbenými drobnými dárečky byly dostatečnou motivací to s kroky pořádně rozjet. Na výsledcích bylo i zřejmé, kdo právě chodí do školy a kdo je doma.
I když oficiální soutěž skončí za týden, tak žáci budou mít krokoměry zapůjčeny i nadále. K jejich vrácení a vyhlášení výsledků dojde v průběhu ledna.
Bohužel v pondělí zastihl Google globální výpadek internetových služeb. To se promítlo i do funkce Fitrockru, klíčové aplikace v projektu. Fitrockr byl rovněž o víkendu aktualizován, což v kombinaci s problémem Googlu neumožnilo načíst výsledky v požadované kvalitě a někteří správně hlásily vyskytující se problémy.
Výsledky tohoto týdne prošly korekcí možné chyby, přesto je ale nutné brát výsledky s rezervou. Spravedlivé by bylo výsledky za minulý týden asi nevyhlašovat, ale u některých žáků, kde se podařilo chybu opravit, by to byla škoda.
Absolutní vítěz Tomáš Chalánek, to výsledkem 197 898 dotáhl na absolutní nej výkon, který jsme na všech zapojených školách doposud (a možná i v historii výzkumu) registrovali- gratulujeme a smekáme! Další absolutní vítěze v rámci tříd viz. tabulka.
Ze všech tří zapojených škol se nám tentokrát povedlo (se značným rozdílem) zvítězit. Druzí skončili žáci ze ZŠ Vsetín a třetí ZŠ Poděbrady.
Nej třída je opakovaně 7.B. Vzhledem k faktu, že Tomáš společně s Filipem Frydrychem šponují své kroky do neskutečných hodnot a s následným přidáním týdenních výsledků ostatních spolužáků (kteří plní alespoň doporučení WHO) to průměrem na jednoho žáka vychází 119 608- krásné!
Poslední soutěžní týden proběhne snad bez technických problémů. Doporučuji však synchronizovat radši průběžně, než to nechávat (ač z taktických či jiných důvodů) na poslední chvíli J.

Tak naposled- ZA-BE-REM!

Share Button