Vyhodnocení dotazníku k online výuce

Vážení rodiče, milí žáci,

děkujeme vám všem, kteří jste vyplnili dotazník a poskytli nám váš názor ohledně distanční výuky na naší škole v tomto školním roce. Dotazník vyplnilo 361 respondentů.

Velmi si vážíme převážně kladného hodnocení průběhu této nestandardní výuky a současně jsme rádi, že jste neváhali vyjádřit i své připomínky a podněty k jejímu zlepšení, kterými se budeme samozřejmě dále zaobírat.

Dovolte nám seznámit vás s některými aspekty dotazníku ZDE.

Moc vám děkujeme za vstřícnost a těšíme se, že se brzy se všemi žáky opět uvidíme ve škole. Přejeme vám všem hlavně pevné zdraví.

                                                                                                                                                                                                                              Vedení ZŠ 1. máje Hranice

 

Share Button