Zvíře na víkend

🔊POZOR, POZOR❗❗❗… v sobotu a v neděli se po našem školním hřišti bude procházet virtuální žirafa KAMILKA 🦒. Je u nás totiž na virtuálních prázdninách. Můžete nakouknout 👀 přes školní plot, zavřít oči a představit si tu krásu… 🦒💛🦒 Chceš o Kamilce vědět víc? Přečti si přiložený letáček.

Každoroční soutěž s Batůžkem p Česku letos kvůli covidu neproběhne. Nezahálíme a naopak si myslíme, že je ideální čas obrátit role a obdarovat přírodu. Nápad zúčastnit se akce ZVÍŘE NA VÍKEND nám přišel jako bezva možnost. Chceme poděkovat přírodě za to, že si už několik let pořizujeme fotky, půjčujeme obrázky, vytváříme otázky a čerpáme z ní materiály a energii pro naši soutěž. Takže 🌷PŘÍRODO, DĚKUJEME TI ZA VŠE, ČÍM NÁM POMÁHÁŠ A PROSÍME TĚ, VYDRŽ TO S NÁMI 🙏🙏🙏

Připojte se k výzvě ZOO Lešná i vy a přispějte na dobrou věc https://shop.zoozlin.eu/kategorie/3-zazitky?subcat=zvire-na-vikend 

Hezké nadcházející jaro přeje batůžkové duo Andrea Vilma

Share Button