Sportovní výzvy tříd #COVID DIVOCSMAJEM

6 týdnů – 6 výzev – 19 zapojených tříd/týmů – 173 zapojených žáků/ učitelů.

Přinášíme výsledky našeho šestitýdenního soutěžení a vzájemného hecování:

Po dobu šesti týdnů nás každé pondělí školní email upozornil na nový příspěvek (na speciálně vytvořené Google učebně #DIVOCSMAJEM), který odtajnil video (návod), ve kterém byla zveřejněna jedna z výzev. Sedy lehy za minutu, počet angličáků za minutu, výdrž ve dřepu u stěny, běh v parku, přeskoky přes švihadlo za tři minuty a výdrž v planku… to vše stmelovalo minulé týdny naše třídní kolektivy.
Čím více se žáků zapojilo, tím větší šance vyhrát byla. Každý žák mohl svým výkonem pomoct své třídě (1 žák= 1 bod). Ti, kteří si chtěli poměřit svou formu se spolužáky z ročníku i mimo něj, mohli svůj výkon každý den zlepšovat na stanovenou hranici, za kterou byly připsány 2 body (maximum).  Našim žákům jsme svěřili naši důvěru, předali zodpovědnost a spoléhali na dodržování FAIR PLAY. Sami si totiž výkony měřili a zapisovali do sdílených tabulek.
Musíme podotknout, že výkony některých našich žáků hraničí se světovými rekordy, což snad budou mít někdy možnost nám žáci ukázat „real“ po znovuotevření škol v rámci hodin TV.

Bylo to skvělé – vy jste byli skvělí! Máme velikou radost a moc vám všem děkujeme za účast i předvedené výkony.

A jak to tedy nakonec dopadlo?
1. místo UČITELÉ, ti se však vzdávají vypsané odměny a přenechávají výhru dalším v pořadí. Nic se ale nemění na tom, že jsou nejlepší!

Takže…

2. místo 5.D, 1500kč
3. místo 5.B, 1000kč
4. místo 8.A, 500kč

Gratulujeme a ohledně vaší třídní odměny budeme informovat vašeho třídního učitele.

…teď si dáme chvilku pauzu, ale nebojte, my zase něco vymyslíme a dáme vědět!

PS: výzvy končí, ale páteční cvičení s p.uč. Macháňovou stále probíhá, tak kdo ještě nebyl?! Sraz vždy v pátek od 17:00 na MEETu!

Sportu ZDAR.

Share Button