Krásný nový školní rok!

Milí žáci, rodiče i přátelé naší školy,

moc se na vás všechny už příští týden těšíme. Sejdeme se ve středu 1. září a vzhledem k nařízení vlády vás žádáme, abyste si do školní budovy nasadili roušky nebo respirátory. Nejprve se všichni žáci 2. – 9. ročníků otestují a potom společně se svými třídními učiteli stráví první vyučovací hodinu v novém školním roce, ve které se dozví všechny nezbytné informace ohledně toho, co nás v tomto roce čeká. Prvňáčci společně se svými rodiči zahájí školní docházku v 8:00 v jídelně v červené budově, kde je čeká slavnostní přivítání a odkud si je paní učitelky odvedou do třídy.

Přejeme vám příjemný průběh školního roku, ať se vám ve škole daří, naučíte se mnoho zajímavých věcí, máte hodně kamarádů a užijete si se svými spolužáky spousty legrace.

Vedení školy ZŠ 1. máje

Share Button