Ohlédnutí za zájezdem do našeho partnerského města Konstancin – Jeziorna v Polsku.

Ve dnech 11. 6. – 13. 6. se naši žáci ze 7.D a učitelé zúčastnili oslav výročí 16 let spolupráce mezi městy Hranice a Konstancin – Jeziorna. Děti byly ubytovány v rodinách, které se o ně vzorně staraly a připravily zajímavý program. Kromě neformálních setkání jsme se účastnili i slavnostního podepisování smluv o budoucí spolupráci starosty města a retro průvodu městem. Naše město žáci reprezentovali v přátelském mezinárodním utkání v korfbalu opět v retro stylu a jazzové uskupení z Hranic H-band uspořádalo dva koncerty. Na závěr jsme měli možnost navštívit hlavní město Varšavu. V příštím roce se uskuteční opět výměnný pobyt našich a polských žáků, se kterými se opět rádi potkáme díky projektu partnerských měst „Evropa – naše společná adresa“.

Share Button