Ve čtvrtek k nám přiletěly malé čarodějnice a čarodějové – všichni byli krásně a nápaditě oblečení. Společně jsme se učili, soutěžili, hráli si i zkoušeli kouzelné pokusy. Nechyběl ani let na koštěti přes čarodějnickou dráhu. Byl to den plný radosti a magie!

Prvňáčci z MÁJE