Ve čtvrtek 30. dubna 2026 se v tělocvičně naší školy uskutečnilo školní kolo ve skoku vysokém. Soutěž proběhla ve velmi kvalitní konkurenci – na start se postavilo celkem 17 závodníků, kteří předvedli výkony na opravdu vysoké úrovni.
Laťka byla v jednotlivých kategoriích nastavena velmi vysoko, a kdo chtěl pomýšlet na medailové umístění, musel podat maximální výkon. Diváci tak mohli sledovat napínavé souboje i řadu osobních rekordů.
V kategorii mladších žákyň zvítězila Hospodárová Nela výkonem 135 cm. Mezi mladšími žáky si prvenství vybojoval Jiří Štolcar, který překonal laťku ve výšce 145 cm. V kategorii starších žákyň dominovala Marie Štolcarová výkonem 150 cm a mezi staršími žáky zvítězil Matyáš Laciga, jenž se dostal až na výšku 160 cm.
Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a vítězům srdečně gratulujeme k výborným výkonům!