Antimajonéza 2022 zná své vítěze!

Dnes, tedy 23.11. 2022, se během dopoledne pořádně rozehřály plotýnky a trouby v naší školní kuchyňce, jelikož proběhl další ročník oblíbené školní soutěže ve zdravém vaření- Antimajonéza! Sedm týmů mělo za úkol připravit tříchodové menu. Podmínkou bylo, že alespoň v jedné receptuře bude obsažena dýně a vlašský ořech. Po pár hodinách téměř profesionálních kuchařských výkonů mohli naši borci servírovat. Bábovky, polévky, zapékané žampiony, koláče  a další delikatesy lahodily nejen chuťovým pohárkům, ale i očím.

Bojovalo se i o titul Májový masterchef, který si zaslouženě odnáší Terka Pausová, Klárka Maléřová a Alma Vojtěšková ze 7.D.

Děkujeme všem kuchařům za účast a smekáme kuchařskou čepici před jejich kulinářským uměním! Poděkování patří také naší milé porotě a hlavně organizátorce celé akce, paní učitelce Petře Kuchařové, jejíž příjmení napovídá, že pro tuto soutěž je skutečně tou nejpovolanější.

Děkujeme i městu Hranice, které nás podporuje formou grantu. Všichni si tak odnáší krom pěkných zážitků i nějakou odměnu.

Vaření hurá a příště zas!