Dobrý den, vážení rodiče malých milovníků knih.

Ahoj čtenáři.

Máte rádi knihy?  Máte soutěžního ducha? Pak pokračujte ve čtení.

Protože březen je měsíc knihy, nedá nám to nepodpořit čtenářství. Připravujeme pro děti 2.-5. tříd čtenářskou soutěž. Pravidla jsou jednoduchá…

1) Vyber si knihu, kterou chceš číst. V nabídce jsou Děti z Bullerbynu, Šmodrcha, Harry Potter 1.díl. Šmodrchu lze půjčit ve škole (máme pár kousků). Vydávat je budeme v sále nad červenou jídelnou ve středu 8.3. od 7:40 do 7:55.

2) Od této chvíle můžete začít číst.

3) Vždy v neděli 2.dubna, 9. dubna, 16. dubna a 23. dubna se na FB a IG školy objeví soutěžní otázka ke všem třem knihám. Odpovídáš pouze na otázku ke zvolené knize. Pokud jsi knihomol, klidně může číst a odpovídat na dvě či tři knihy.

4) Odpověď napiš na lísteček, připiš jméno a třídu – NEZAPOMEŇ!

5) Lísteček hoď do kufru, který bude v 1.patře na 1. stupni nejpozději do středy nadcházejícího týdne.

6) Ze správných odpovědí vylosujeme každý pátek o velké přestávce v sále jednoho výherce za každou knihu.

7) SUPERFINÁLE – pokud  zodpovíš všechny čtyři otázky pro jednu knihu, postupuješ do superfinále o superceny! A to se vyplatí

8) Klidně se můžeš účastnit jen jednotlivých kol. Každá aktivita je bezva!

Informace budou na FB školy, IG, webu a v každé třídě na nástěnce!

Čím víc knih přečteš, tím víc možností na výhru máš!

Pokud máte dotazy, rády vám je zodpovíme

Hezké počteníčko přeje všem dětem p. uč. Andrea Lukášová a p. uč. Vilma Saktorová

andrea.lukasova@zsmaje.cz

vilma.saktorova@zsmaje.cz