V prosinci na naší škole proběhlo školní kolo Dějepisné olympiády. Vyhrál Šimon Hladík, 2. místo obsadila Lucka Románková a třetí skončil Michal Štefan. Všichni z 9.C.

V pondělí 16. ledna všichni tři reprezentovali naši školu na okresním kole, které se konalo v Přerově. Tady se nejvíce dařilo Lucce Románkové, která obsadila báječné 3. místo. Ale ani kluci se ve výsledkové listině neztratili a umístili se v první polovině na seznamu soutěžících.

Všem třem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. A také velmi oceňujeme jejich znalosti československých a českých dějin. Letošní téma olympiády Rozdělený svět a Československo v něm – 1945-1992 se totiž učí v 9. ročníku až ve 2. pololetí.