Dne 16.10 třída 6.D šla navštívit knihovnu v Hranicích. Skvělá paní knihovnice Ludmila Sávová jim udělala naučnou prohlídku dospělého i dětského oddělení. Provedla je učebnou, počítačovou i relaxační místností. Paní Sávová naučila děti hledat na počítači i vyhledat knihy v knihovně pomocí čísel a písmenek. Naučili se být samostatní a jak se k knížkám chovat. Po prohlídce si děti mohly na chvíli půjčit knihu, která je zaujala a číst si ji. Ke konci si děti mohly půjčit knížku, která se jim zamlouvala a pak šli zpátky do školy. Tak neváhejte a běžte do knihovny v Hranicích , ale pozor ve středu mají zavřeno.

Zuzana Šváčková a Adina Vojtěšková

______________

V průběhu měsíce října a listopadu mají v plánu knihovnu navštívit všichni žáci 6. a 7. ročníku. Děkujeme za organizaci paní učitelce Rybkové a paní knihovnici Sávové!