Milí příznivci Májového tvoření,

v sobotu 25. května 2024 proběhl v naší škole devátý ročník výtvarné soutěže Májové tvoření, které se zúčastnilo 101 dětí z 10 základních škol.

A jak to všechno probíhalo? V 9 hodin se v sále u uvítání sešla víc než stovka dětí, rodičů dětí nebo učitelů z regionálních základních škol.1. Máj, Struhlovsko, Šromotovo, Hustopeče, Všechovice, Lipník a dokonce i z Nového Jičína a Prostějova). Během půldne plného tvoření a kreativity vznikla překrásná dílka na téma „ZAHRADA“.

Bylo tedy velmi náročné vybrat ty nejlepší. Odborná porota ve složenení Pavlína Mazurová, Lubomír Dostál, Jana Strnadová a  Jitka Jakešová se s tímto nelehkým úkolem poprala a rozhodla takto:

3. místo – Elena Mejsnarová- Strahlovsko

Všechny práce však byly krásné a nápadité a díky grantu města Hranice a sponzorům ( LevelPro, Antalis, Kunst, PP Autocentrum, BBC Group) byly oceněny úplně všechny děti.

Jana Zichová a Petra Kuchařová- organizátorky soutěže

Více fotografií najdete na školním facebooku:

fotografie zde:

fotogalerie: https://www.facebook.com/Zsmaje/?locale=cs_CZ